کاور روز والنتاین استوری اینستاگرام

کاور روز والنتاین استوری اینستاگرام- PNG تصویری و قالب Ai و Eps لایه باز [MP53]

این بسته شامل کاور روز والنتاین استوری اینستاگرام PNG، به همراه فایل لایه باز قابل ویرایش طرح ها با فرمت Ai ایلاستریتور و Eps وکتور است.


خرید این بسته از فروشگاه کیوسک (ورود)


برای استفاده از کاور PNG روز والنتاین استوری اینستاگرام در موبایل می توانید از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات کمک بگیرید. شما علاوه بر موبایل می توانید از کاورهای PNG در کامپیوتر هم استفاده نمایید و آن را به عنوان یک کاور بر روی تصاویر خود قرار بدهید و متن های خود را روی آن تایپ کنید. توجه داشته باشید که قالب PNG لایه باز نیست و یکپارچه است.
طرح لایه باز روز والنتاین استوری اینستاگرام با فرمت Ai قابل ویرایش در آدوبی ایلاستریتور [Adobe Illustrator] می باشد. و طرح لایه باز با فرمت Eps قابل ویرایش در نرم افزارهای گرافیک برداری مانند آدوبی ایلاستریتور [Adobe Illustrator] و کورل دراو [Corel Draw] است. در قالب های عاشقانه استوری لایه باز، تمامی اجزای قالب لایه لایه هستند و شما می توانید ویژگی هر لایه را به دلخواه خودتان تغییر بدهید. مثلا رنگ لایه و یا ابعاد آن را تغییر دهید.

قالب لایه باز آماده استوری اینستاگرام شما را از استخدام طراح و پرداخت هزینه های بالا بی نیاز می کند. شما به راحتی می توانید طرح دلخواه تان را از میان صدها طرح منتشره در سایت ما جستجو کنید و با منصفانه ترین قیمت دانلود نمایید.

 

کاور PNG روز والنتاین استوری اینستاگرام
کاور PNG روز والنتاین استوری اینستاگرام
کاور روز والنتاین استوری اینستاگرام
کاور روز والنتاین استوری اینستاگرام

قالب آماده روز والنتاین استوری اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش بالای طراحی گرافیک، محتوای جذاب و اثرگذار برای شبکه های اجتماعی تولید کنید و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بگیرید. در قالب لایه باز همه چیز از قبل تدارک دیده شده است. کافی است که شما طرح لایه باز آماده را با نرم افزار متناسب باز کنید و محتوای خودتان مانند عکس و متن را جایگزین محتوای پیشفرض نمایید و بعد نتیجه کار را به صورت یک فایل عکس با فرمت هایی همچون JPG یا PNG ذخیره نمایید.

شبکه های اجتماعی این روزها تاثیر بسیار زیادی در معرفی اشخاص و رونق کسب و کارها دارند. شما با عضویت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و یا پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتساپ می توانید دسترسی سریع و آسانی به مخاطبان خود داشته باشید و علاوه بر شناساندن خود و خدمات و محصولاتتان، آن ها را به دریافت این خدمات و محصولات ترغیب کنید.

شما از قالب های استوری روز والنتاین می توانید برای اعلام حراجی های خود در این روز به خصوص استفاده نمایید و محصولات را به مشتریان خود معرفی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.