کاور استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام- توریسم و گردشگری

کاور استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام-توریسم و گردشگری- PNG و قالب Ai و Eps لایه باز [MP43]

این بسته شامل کاور استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام با فرمت PNG و فایل قالب لایه باز قابل ویرایش طرح ها با فرمت Ai ایلاستریتور و Eps وکتور است.


خرید این بسته از فروشگاه کیوسک (ورود)


برای استفاده از کاورهای PNG آژانس مسافرتی اینستاگرام در موبایل می توانید از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات کمک بگیرید. شما علاوه بر موبایل می توانید از کاورهای PNG در کامپیوتر هم استفاده نمایید و آن را به عنوان یک کاور بر روی تصاویر خود قرار بدهید و متن های خود را روی آن تایپ کنید. توجه داشته باشید که قالب PNG لایه باز نیست و یکپارچه است.
قالب آژانس مسافرتی اینستاگرام لایه باز با فرمت Ai قابل ویرایش در آدوبی ایلاستریتور [Adobe Illustrator] می باشد. و قالب توریسم و گردشگری اینستاگرام استوری لایه باز با فرمت Eps قابل ویرایش در نرم افزارهای گرافیک برداری مانند آدوبی ایلاستریتور [Adobe Illustrator] و کورل دراو [Corel Draw] است. در قالب های لایه باز، تمامی اجزای قالب لایه لایه هستند و شما می توانید ویژگی هر لایه را به دلخواه خودتان تغییر بدهید. مثلا رنگ لایه و یا ابعاد آن را تغییر دهید.

قالب آماده اینستاگرام آژانس مسافرتی، توریسم و گردشگری این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش بالای طراحی گرافیک، محتوای جذاب و اثرگذار برای شبکه های اجتماعی تولید کنید و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بگیرید. کافی است که شما طرح لایه باز آماده را با نرم افزار متناسب باز کنید و محتوای خودتان مانند عکس و متن را جایگزین محتوای پیشفرض نمایید و بعد نتیجه کار را به صورت یک فایل عکس با فرمت هایی همچون JPG یا PNG ذخیره نمایید.

شبکه های اجتماعی این روزها تاثیر بسیار زیادی در معرفی اشخاص و رونق کسب و کارها دارند. شما با عضویت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و یا پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتساپ می توانید دسترسی سریع و آسانی به مخاطبان خود داشته باشید و علاوه بر شناساندن خود و خدمات و محصولاتتان، آن ها را به دریافت این خدمات و محصولات ترغیب کنید.

قالب استوری آژانس مسافرتی لایه باز آماده اینستاگرام شما را از استخدام طراح و پرداخت هزینه های بالا بی نیاز می کند. شما به راحتی می توانید طرح دلخواه تان را از میان صدها طرح توریسم و گردشگری و مسافرت و سفر منتشره در سایت ما جستجو کنید و با منصفانه ترین قیمت دانلود نمایید.

کاور PNG استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام- توریسم و گردشگری
کاور PNG استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام- توریسم و گردشگری
کاور استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام- توریسم و گردشگری
کاور استوری آژانس مسافرتی اینستاگرام- توریسم و گردشگری

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.