کاور فروشگاهی اینستاگرام لباس مد فشن و بوتیک

مجموعه کاور فروشگاهی اینستاگرام مد و فشن و لباس و بوتیک-18 قالب فتوشاپ+216 کاور PNG تصویری [KSMP22]

بسته کاور فروشگاهی اینستاگرام شامل 18 قالب PSD لایه باز فتوشاپ پست و استوری و 216 کاور PNG آماده است و مناسب برای پیج های مد و فشن و بوتیک لباس می باشد.

کاور اینستاگرام

قالب های پست این بسته در دو اندازه مربع و پرتره می باشد و شما می توانید به دلخواه خود از آنها استفاده نمایید.

قالب‌های کاور پست فروشگاهی اینستاگرام مربع در ابعاد 1200 در 1200 پیکسل و پرتره در ابعاد 1200 در 1500 پیکسل و قالب‌های کاور استوری فروشگاهی اینستاگرام در ابعاد 1200 در 2130 پیکسل می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه ما (ورود)


قالب‌ها کاملا متناسب با ابعاد استاندارد تعیین شده توسط اینستاگرام برای پست و استوری یعنی نسبت 1:1 برای پست ها و نسبت 9:16 برای استوری ها طراحی شده‌اند.

کاور اینستاگرام فروشگاهی

شما می‌توانید قالب‌های لایه باز کاور فروشگاهی اینستاگرام را در فتوشاپ کامپیوتر یا لپ‌تاپ خود باز کنید و ویژگی‌های هر کدام از لایه‌ها را همچون رنگ، ابعاد، بافت، پترن، سایه، خط حاشیه و … را به سلیقه خودتان و با توجه به نیازتان تغییر دهید و ویرایش کنید.

در مورد لایه‌های متنی کاور اینستاگرام فروشگاهی هم باز شما این امکان را دارید که علاوه بر مواردی همچون سایه و خط حاشیه و رنگ، نوع قلم متن و اندازه قلم و ویژگی های متن را تغییر دهید و با موضوع خود و نوع طراحی‌تان متناسب سازید.

کاور فروشگاهی اینستاگرام

قالب های PSD لایه باز فتوشاپ برای کاور فروشگاهی اینستاگرام کاملا لایه لایه بوده و لایه ها در گروه‌های مجزا مرتب و دسته‌بندی شده‌اند، بنابراین یافتن لایه مورد نظر برای شما بسیار آسان خواهد بود.

لایه لایه بودن قالب لایه باز کاور فروشگاهی اینستاگرام، این امکان را به شما می‌دهد تا ویژگی لایه ها را به دلخواه تغییر دهید و آنها را بنابر نیاز خود ویرایش نمایید، بنابرین قالب های لایه باز فتوشاپ برای اینستاگرام کاملا قابل ویرایش هستند.

 

کاور پست فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور پست فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور پست فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور پست فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور استوری فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور استوری فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور PNG فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور PNG فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور PNG فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور PNG فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس
کاور فروشگاهی اینستاگرام بوتیک، فشن، مد و لباس

کاور فروشگاهی اینستاگرام لایه باز

یکی از بخش های بسیار پر کاربرد در قالب‌های PSD لایه باز کاور اینستاگرام فروشگاهی آماده، قاب عکس پیشفرض می باشد. از آنجایی که تنظیم عکس در داخل ناحیه قاب عکس مسئله مهمی می‌باشد، برای طراحی قاب عکس در داخل قالب فتوشاپ از لایه اسمارت آبجکت (Smart Object) بهره برده می شود.

لایه اسمارت آبجکت لایه ای است که ویژگی‌های آن از قبل تعیین می‌شود و با تغییر محتوا، ویژگی‌های پیشفرض بر روی آن اعمال می شود.

کاور فروشگاهی اینستاگرام آماده

برای قرار دادن عکس در داخل لایه اسمارت آبجکت قالب کاور اینستاگرام فروشگاهی، کافی است ما در پنل لایه ها -که با کلید F7 فعال می شود- بر روی لایه اسمارت آبجکت راست کلیک کنیم و از منوی باز شده گزینه ویرایش محتوا (Edit Contents) را بزنیم. و راه سریع تر اینکه بر روی علامت اختصاصی اسمارت آبجکت در گوشه ی تصویر بندانگشتی لایه در پنل لایه ها دابل کلیک کنیم. با این کار لایه اسمارت آبجکت در یک پنجره جدید در فتوشاپ باز می شود.

کاور فروشگاهی اینستاگرام PNG

بعد از باز شدن پنجره لایه اسمارت آبجکت ما می‌توانیم آن خود را به درون آن بکشیم و یا اینکه کپی-پیست کنیم. بعد از قرار دادن عکس کافی است ابعاد عکس را (پهنا و ارتفاع) طوری تنظیم کنیم که عکس کاملا داخل لایه اسمارت آبجکت را پر بکند.

بعد از پایان کار، تغییرات را ذخیره می کنیم و پنجره لایه اسمارت آبجکت را می‌بندیم تا به پنجره‌ی قالب اصلی برگردیم. با این شیوه، به راحتی و با چند کلیک، عکس را در قاب عکس پیشفرض قرار می‌دهیم و ویرایش قالب لایه باز را به انجام می رسانیم.

در صورتی که کاربر نیازی به قاب عکس نداشته باشد می تواند لایه های مربوط به قاب عکس را (ماسک و محل قراردادن عکس) غیرفعال کند تا لایه ها مخفی شوند.

قالب فروشگاهی اینستاگرام

کاور PNG اینستاگرام یک قالب با فرمت تصویری است، یعنی همچون یک عکس می باشد. کاور اینستاگرام PNG تک لایه است و لایه باز نیست، برای همین امکان ویرایش اجزای آن وجود ندارد و نمی توانید ویژگی های اجزا (ابعاد، رنگ و …) را به شکل مجزا تغییر دهید.

نسخه PNG کاورهای پست و استوری اینستاگرام برای کاربرانی تولید می‌شود که امکان استفاده از قالب لایه باز را ندارند و به جای کامپیوتر و لپ تاپ، از موبایل خود برای تولید محتوا استفاده می‌کنند.

قالب اینستاگرام فروشگاهی

از آنجایی که قالب‌های لایه باز به شکل موثر و کاملی توسط اپلیکیشن های موبایلی پشتیبانی نمی‌شوند، بنابراین نیاز به فرمتی است که کاربران بتوانند آن را در داخل اپلیکیشن های گرافیکی موبایل باز کنند، محتوای شان را (متن+عکس) به آن اضافه نمایند و نتیجه کار را ذخیره کنند. فرمت PNG به دلیل پشتیبانی کردن از ویژگی ترنسپارنت Transparent (ناحیه شفاف/ پشت‌نما)، فرمت مناسبی برای طراحی کاور اینستاگرام تصویری قاب عکس دار می‌باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا