قالب پست توریسم و گردشگری اینستاگرام

قالب پست توریسم و گردشگری اینستاگرام- PNG با قالب Ai و Eps لایه باز [MP50]

شما در این بسته قالب پست توریسم و گردشگری اینستاگرام با فرمت PNG و فرمتهای لایه باز Ai ایلاستریتور و Eps وکتور برای موضوعات سفر، مسافرت و آژانس مسافرتی دریافت می کنید.


خرید این بسته از فروشگاه کیوسک (ورود)


قالب PNG اینستاگرام

برای استفاده از قالب PNG توریسم و گردشگری اینستاگرام در موبایل می توانید از اپلیکیشن هایی مانند پیکسارت، متن نگار و اینشات کمک بگیرید. شما علاوه بر موبایل می توانید از کاور PNG توریسم و گردشگری اینستاگرام در کامپیوتر هم استفاده نمایید و آن را به عنوان یک کاور بر روی تصاویر خود قرار بدهید و متن های خود را روی آن تایپ کنید. توجه داشته باشید که قالب PNG لایه باز نیست و یکپارچه است.

قالب پست توریسم لایه باز اینستاگرام

قالب پست آژانس مسافرتی و گردشگری اینستاگرام لایه باز با فرمت Ai قابل ویرایش در آدوبی ایلاستریتور [Adobe Illustrator] می باشد. و قالب پست سفر و توریسم اینستاگرام لایه باز با فرمت Eps قابل ویرایش در نرم افزارهای گرافیک برداری مانند آدوبی ایلاستریتور [Adobe Illustrator] و کورل دراو [Corel Draw] است. در قالب های لایه باز، تمامی اجزای قالب لایه لایه هستند و شما می توانید ویژگی هر لایه را به دلخواه خودتان تغییر بدهید. مثلا رنگ لایه و یا ابعاد آن را تغییر دهید.

فواید قالب آماده

قالب آماده اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم می کند که بدون نیاز به داشتن مهارت و دانش بالای طراحی گرافیک، محتوای جذاب و اثرگذار برای شبکه های اجتماعی تولید کنید و در کمترین زمان ممکن بهترین نتیجه را بگیرید. کافی است که شما طرح لایه باز آماده را با نرم افزار متناسب باز کنید و محتوای خودتان مانند عکس و متن را جایگزین محتوای پیشفرض نمایید و بعد نتیجه کار را به صورت یک فایل عکس با فرمت هایی همچون JPG یا PNG ذخیره نمایید.

شبکه های اجتماعی این روزها تاثیر بسیار زیادی در معرفی اشخاص و رونق کسب و کارها دارند. شما با عضویت در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، توییتر، فیسبوک و یا پیام رسان هایی مانند تلگرام و واتساپ می توانید دسترسی سریع و آسانی به مخاطبان خود داشته باشید و علاوه بر شناساندن خود و خدمات و محصولاتتان، آن ها را به دریافت این خدمات و محصولات ترغیب کنید.

قالب لایه باز آماده اینستاگرام شما را از استخدام طراح و پرداخت هزینه های بالا بی نیاز می کند. شما به راحتی می توانید طرح دلخواه تان را از میان صدها طرح منتشره در سایت ما جستجو کنید و با منصفانه ترین قیمت دانلود نمایید.

قالب پست PNG توریسم و گردشگری اینستاگرام
قالب پست PNG توریسم و گردشگری اینستاگرام
قالب پست توریسم و گردشگری اینستاگرام
قالب پست توریسم و گردشگری اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.