قالب اینستاگرام تولید محتوا

12 قالب اینستاگرام تولید محتوا برای پست و استوری- PSD فتوشاپ و PNG مناسب موبایل [A01]

این بسته قالب اینستاگرام تولید محتوای آماده شامل 12 قالب PSD لایه باز فتوشاپ و نسخه کاور PNG (مناسب استفاده در موبایل به وسیله اپلیکیشن هایی مانند اینشات و پیسکارت) برای پست و استوری می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه کیوسک724 (ورود)


قالب PSD لایه باز فتوشاپ کاملا لایه لایه است و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ در کامپیوتر یا لپ تاپ، ویژگی های هر لایه را جداگانه تغییر بدهید، ویژگی هایی مانند رنگ، ابعاد, سایه و غیره.

نسخه کاور PNG قالب ها مناسب برای استفاده در موبایل می باشد.

شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند اینشات، پیکسارت و متن نگار، می توانید کاورهای پی ان جی را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را برای انتشار در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ذخیره کنید.

قالب اینستاگرام لایه باز

ابعاد قالب های پست اینستاگرام 1200 در 1200 پیکسل می باشد. ابعاد قالب های استوری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل می باشد.

رزولوشن قالب های لایه باز اینستاگرام 300 ppi است. این ابعاد کاملا متناسب با استانداردهای ابعاد پست و استوری در اینستاگرام یعنی نسبت های 1:1 و 9:16 می باشد.

در قالب های PSD فتوشاپ تمامی لایه ها در گروه های جداگانه مرتب شده اند و رسیدن به لایه مورد نظر بسیار ساده می باشد.

قالب تولید محتوای اینستاگرام

در طراحی قالب لایه باز برای قراردادن عکس از لایه ی اسمارت آبجکت استفاده شده است. این تکنیک کار شما را بسیار ساده و سریع می کند و شما با چند کلیک عکس خود را در قاب عکس قرار می دهید.

ابتدا لایه اسمارت آبجکت عکس با نام «محل قراردادن عکس» را با گزینه ویرایش محتوا (Edit Contents) در پنجره جدید باز می کنید و عکس را در داخل آن قرار می دهید و بعد از ذخیره تغییرات (Save) آن را می بندید تا به پنجره اصلی قالب برگردید.

قالب اینستاگرام

فونت هایی که در طراحی قالب لایه باز به کار رفته اند ضمیمه بسته قالب ها شده اند و شما می توانید آنها را در سیستم خود نصب کنید.

تغییر نوع فونت و سایز نوشته ها در فتوشاپ به آسانی ممکن است و شما می توانید فونت های دلخواه تان را در قالب استفاده کنید.

نکات ابتدایی استفاده از قالب لایه باز در فتوشاپ و یا استفاده از نسخه پی ان جی تصویری در موبایل داخل یک فایل PDF آموزشی گفته شده اند تا افرادی که آشنایی کمتری دارند با استفاده از این آموزش امکان استفاده از قالب ها را داشته باشند.

قالب آماده اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتماعی نقش اصلی را در ارتباطات و رشد کسب و کارها بازی می کنند. برای جذب مخاطبان نیاز به تولید محتوای حرفه ای و تاثیر گذار است.

قالب آماده اینستاگرام این امکان را فراهم می کند که شما در کمترین زمان ممکن بهترین محتوا را تولید و منتشر کنید.

در قالب لایه باز اینستاگرام همه چیز آماده شده است تا شما با صرف زمانی اندک و با چند کلیک، محتوای خود را همچون عکس و متن، جایگزین محتوای پیشفرض کنید و بعد نتیجه را به صورت یک فایل با فرمت تصویری (JPG/PNG) قابل انتشار در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و … ذخیره نمایید.

 

قالب پست اینستاگرام
قالب پست اینستاگرام
قالب استوری اینستاگرام
قالب استوری اینستاگرام
قالب اینستاگرام تولید محتوا
قالب اینستاگرام تولید محتوا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.