قالب اینستاگرام تولید محتوا

12 قالب اینستاگرام پست و استوری تولید محتوا- PSD لایه باز فتوشاپ و PNG مناسب موبایل [A02]

این بسته قالب اینستاگرام تولید محتوای آماده شامل قالب 12 PSD لایه باز فتوشاپ و نسخه کاور PNG برای پست و استوری اینستاگرام می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه کیوسک724 (ورود)


قالب تولید محتوای PSD لایه باز فتوشاپ کاملا لایه لایه است و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ در کامپیوتر یا لپ تاپ، ویژگی های هر لایه را جداگانه تغییر بدهید، ویژگی هایی مانند رنگ، ابعاد, سایه و غیره.

نسخه کاور PNG قالب های تولید محتوای اینستاگرام مناسب برای استفاده در موبایل می باشد. شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند اینشات، پیکسارت و متن نگار، می توانید کاورهای پی ان جی را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را برای انتشار در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ذخیره کنید.

قالب اینستاگرام

ابعاد قالب های پست اینستاگرام تولید محتوا 1200 در 1200 پیکسل می باشد. ابعاد قالب های استوری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل می باشد. رزولوشن قالب های لایه باز اینستاگرام 300 ppi است. این ابعاد کاملا متناسب با استانداردهای ابعاد پست و استوری در اینستاگرام یعنی نسبت های 1:1 و 9:16 می باشد.

در قالب های PSD فتوشاپ تولید محتوا تمامی لایه ها در گروه های جداگانه مرتب شده اند و رسیدن به لایه مورد نظر بسیار ساده می باشد.

قالب لایه باز اینستاگرام

بیشتر طرح های داخل قالب های لایه باز فتوشاپ به صورت شیپ (Shape) می باشند و دارای خاصیت وکتور هستند، به همین دلیل حتی با تغییر ابعاد طرح ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید بعد از اعمال تغییرهای مورد نظر خود در قالب، خروجی هایی با کیفیت بالا در فرمت های تصویری همچون JPG و PNG ذخیره نمایید و در شبکه های اجتماعی و پیام رسان منتشر کنید.

قالب پست اینستاگرام

در قالب لایه باز اینستاگرام همه چیز آماده شده است تا شما با صرف زمانی اندک و با چند کلیک، محتوای خود را همچون عکس و متن، جایگزین محتوای پیشفرض کنید و بعد نتیجه را به صورت یک فایل با فرمت تصویری (JPG/PNG) قابل انتشار در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و … ذخیره نمایید.

قالب پست اینستاگرام
قالب پست اینستاگرام
قالب استوری اینستاگرام
قالب استوری اینستاگرام
قالب اینستاگرام تولید محتوا
قالب اینستاگرام تولید محتوا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.