قالب تولید محتوای اینستاگرام

قالب تولید محتوای اینستاگرام- 12 PSD لایه باز فتوشاپ+ 72 کاور PNG تصویری برای موبایل [A04]

این بسته قالب تولید محتوای اینستاگرام آماده شامل 12 قالب PSD لایه باز فتوشاپ قابل ویرایش و 72 نسخه کاور PNG تصویری (در 6 گروه رنگبندی12 تایی) برای پست و استوری می باشد.


خرید این بسته از فروشگاه کیوسک724 (ورود)


قالب تولید محتوای اینستاگرام

قالب PSD لایه باز فتوشاپ کاملا لایه لایه است و شما می توانید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ در کامپیوتر یا لپ تاپ، ویژگی های هر لایه را جداگانه تغییر بدهید، ویژگی هایی مانند رنگ، ابعاد, سایه و غیره.

نسخه کاور PNG قالب ها مناسب برای استفاده در موبایل می باشد. شما با استفاده از اپلیکیشن هایی مانند اینشات، پیکسارت و متن نگار، می توانید کاورهای پی ان جی را به روی تصاویر خود اضافه نمایید و نتیجه را برای انتشار در شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام ذخیره کنید.

قالب اینستاگرام لایه باز

ابعاد قالب های پست اینستاگرام 1200 در 1200 پیکسل می باشد. ابعاد قالب های استوری اینستاگرام 1200 در 2133 پیکسل می باشد. رزولوشن قالب های لایه باز اینستاگرام 300 ppi است. این ابعاد کاملا متناسب با استانداردهای ابعاد پست و استوری در اینستاگرام یعنی نسبت های 1:1 و 9:16 می باشد.

در قالب های PSD فتوشاپ تمامی لایه ها در گروه های جداگانه مرتب شده اند و رسیدن به لایه مورد نظر بسیار ساده می باشد.

قالب آماده اینستاگرام

بیشتر طرح های داخل قالب های لایه باز فتوشاپ به صورت شیپ (Shape) می باشند و دارای خاصیت وکتور هستند، به همین دلیل حتی با تغییر ابعاد طرح ها کیفیت آنها حفظ می شود و شما می توانید بعد از اعمال تغییرهای مورد نظر خود در قالب، خروجی هایی با کیفیت بالا در فرمت های تصویری همچون JPG و PNG ذخیره نمایید و در شبکه های اجتماعی و پیام رسان منتشر کنید.

 

قالب تولید محتوای پست اینستاگرام
قالب تولید محتوای پست اینستاگرام
قالب تولید محتوای استوری اینستاگرام
قالب تولید محتوای استوری اینستاگرام
کاور PNG تولید محتوای اینستاگرام
کاور PNG تولید محتوای اینستاگرام
قالب تولید محتوای اینستاگرام
قالب تولید محتوای اینستاگرام

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.